DİZİ-FRAGMAN:
Hamiyet Havva’yı karşısında görünce şok olur. Tüm istediği Havva’dan bir şekilde kurtulmak ve huzur bulmaktır. Ama Havva’nın teklifi onu çok şaşırtır.

Bade Yusuf’a, onu takip ederken yakalanır. Yusuf taşıdığı yükten çok yorgundur. Bade’yle gerçekleri paylaşmanın vakti gelmiştir. Cüneyt artık özgürdür.

Tek isteği bir an evvel Amerika’ya gidip, Havva’ya kavuşmaktır. Ne var ki, Mehmet’in onunla hesabı henüz kapanmamıştır. Bade belki de hayatının en acı gerçeğini Yusuf’tan duyar; Yusuf hala Havva’yı sevmektedir.

Ama Bade pes etmeye niyetli değildir, hemen harekete geçer. Hamiyet çaresiz hapse gireceğinden emin, panik haldedir. Havva’yla anlaşmaya karar verir; ona güvenmekten başka çaresi yoktur. Bade’den şüphelenen Münevver Celal’le konuşur. Bade’nin planını öğrenen Celal ise, hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır;

Havva hayattadır. Hancıoğulları’nın hesap verme vakti gelmiştir. Havva’nın yerini öğrenen Bade, başladığı işi bitirmek üzere Havva’ya gider. İki kadının yüzleşmesi, hayatlarının yönünü değiştirecek itiraflara gebedir.

beyazgazete.com
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İnadına Aşk 11.Bölüm Fragmanı
İnadına Aşk 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle. İnadına Aşk yeni bölümüyle 10 Eylül Perşembe akşamı...

Haberi Oku