23 Nisan 2014 Çarşamba

23 Nisan'da Berkin Elvan protestosu İzle

Canlı Yayında Erhan Çelik İsyan Etti İzle

SHOW TV Ana Haber spikeri Erhan Çelik Show TV Ana Haber Bülteni'ni ''bizim bir maruzatımız var'' diyerek kapattı. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir haber nedeniyle ceza aldıkları bilgisini izleyicilerle paylaşan Çelik canlı yayında isyan etti..

07 Kasım 2013 Perşembe 13:24
Canlı Yayında Erhan Çelik İsyan Etti İzle
 SHOW TV Ana Haber spikeri Erhan Çelik seyircilere 'Maruzatımız var' diyerek içini döktü. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan haber nedeniyle ceza aldıklarını dile getiren Çelik RTÜK'e isyan etti. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir haber nedeniyle ceza aldıkları bilgisini izleyicilerle paylaştı. Erhan Çelik konuyu izleyiciye şu sözlerle aktardı: 
Gösterdiğimiz onca hassasiyete rağmen… Oysa görüntüleri; ceza alma endişesinden değil, gazetecilik ahlakı ve insani hassasiyetlerimiz gereği bozmuştuk. Dünyanın hiçbir yerinde bu görüntüler bozularak verilmedi, Türkiye dışında. Ve yine Türkiye dışında bu görüntüleri yayınlamaya dünyanın hiçbir ülkesinde ceza kesilmedi… Biz aynı şekilde haberi Türkiye 'deki pek çok televizyon kanalı bu hassasiyeti göstermemişiz gibi ceza aldı. Dahası, 'İnsan onuruna aykırı yayın yapılamaz'maddesinden…     Yorumlar

banner45
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV