21 Nisan 2014 Pazartesi

Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Maçı Geniş Özeti İzle

Arınç-Kamer Genç Atışması iZLE

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç arasında tartışması yaşandı. İşte o Anlar...

12 Aralık 2012 Çarşamba 10:22
Arınç-Kamer Genç Atışması iZLE

 UTANMAZ ADAM, KENDİ SEÇİM BÖLGENDE YUHALANDIN 

Kamer Genç 'in konuşmasına müdahale etmesine sinirlenen Bülent Arınç “Yav sen kendi seçim bölgende yuhalanmış adamsın. Sen bana soru mu soruyorsun? Otur yerine Allah aşkına sen kimsin. Hadi oradan…Utanmaz adam…Tunceli 'de konuşamıyorsun, buraya mı geliyorsun. Hadi oradan” dedi. 


SEVİYE AYAKLAR ALTINDA
 

Arınç 'ın kendisine hakaret ettiğini öne süren Kamer Genç daha sonra söz alarak, halkın meclisinde seviyeleri ayaklar altına alan bir konuşma yaptı. Arınç “Tunceli 'de 7 defa seçilmiş gelmişim, yiğitliğin varsa gel karşımda aday ol. Marmaris 'te mesir macunu attı, TRT Genel Müdürüne “Al İbrahim senin buna ihtiyacın var” dedi. Yahu Bülent senin nasıl bir ilişkin var ki, bunun mesir macununa ihtiyacı olup olmadığını biliyorsun. Böyle bir şey olur mu?” sözleriyle Ak Partili vekillerin tepkisini aldı. YAZIKLAR OLSUN KAMER GENÇ 

Elerştirilere yanıt vermek için tekrar kürsüye gelen Arınç “Kamer Genç için söylenecek hiçbir şey yok. O her dönemde milletvekili olmanın. 8-9 bin oyla milletvekili olmanın yolunu bulur. DYP 'ye geçeceği zamanda şart koşmuştur. Meclis Başkanvekilliğini vermezseniz geçmem diye. Bir zamanlar kendi kafasından hakimlerle tazminat kazanır. Bununla zengin olur kafayı çekerdi. Mesir viagra değil, mesir kuvvet veren bir iksir. Ama senin aklında uçkurunda olduğu için mesir atıldığı zaman aklına başka şeyler geliyor. Yazıklar olsun.” dedi.

beyazgazete.com

    Yorumlar

banner45
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV