YAŞAM:
AÖF Final Sınav Soru Ve Cevapları Açıklandı

 
AÖF Dönem Sonu Sınav Soru Ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak? 9-10 Şubat'ta yapılan, AÖF 2013 yılı Güz dönem sonu sınavının soruları ve cevapları açıklandı.

Anadolu üniversitesi AÖF sınavı soruları ve bu soruların cevapları yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinde açıklandı. AÖF dönem sonu sınav soru ve cevapları burada. 
 

AÖF soru ve cevapları açıklanır açıklanmaz enterhaber.com'dan haberdar olabilirsiniz.AÖF 2013 yılı Güz dönem sonu soru ve cevapları ne zaman açıklanıyor? AÖF sınav soru ve cevaplarını ne zaman açıklıyor ? AÖF Final Soruları ve Cevapları 9-10 Şubat 2013 AÖF Final Soruları açıklandı. Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) dönem sonu sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanması bekleniyordu. Güz Dönemi ara sınavı sınav haftasını takiben 3-4 iş günü içinde açıklanmıştı. Açıköğretim fakültesi yaptığı sınavların sorularını aof.anadolu.edu.tr internet sitesinde açıklamaktadır. 

AÖF sınavı soruları ve bu soruların cevapları yillik.eogrenme.anadolu.edu.tradresinde açıklanmakta. Açıklama ise sınavdan sonraki 4-5 gün içinde yapılmakta.Öğrenciler sınavda aldıkları notu hesaplamak için bu soru ve cevapları kullanmaktadır. Sınav sonuclarının açıklanması uzun sürdüğü için alınan notun yaklaşık olarak hesaplanması amacı ile AÖF sınav soru ve cevaplarını en hızlı şekilde açıklamaya çalışmaktadır. 

Soru ve cevaplara bu adresten ulaşabilirsiniz... 

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? aöf final sınavı sonuçları 9-10 şubat sınavı sonuçları merakla bekleniyor. 

9-10 ŞUBAT 2013 AÖF FİNAL SINAVI SONUÇLARI 

9 – 10 Şubat 2013′te yapılan Anadolu Üniversitesi, AÖF final sonuçlarının ne zaman açıklanacak?. AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacakaçıklanmsı bekleniyor. Buna göre final sonuçları mart ayının ilk haftasında büyük bir ihtimal açıklanacaktır. 2. döneme kayıt yeniletme işlemleri ise 11 – 22 Mart 2013 tarihlerinde yapılacak. 

Dönem sonunda bütünleme sınavı yapılmayacak olup, geçmek için harf notları şu şekildedir: 

AA: Geçer 
AB: Geçer 
BA: Geçer 
BB: Geçer 
BC: Geçer 
CB: Geçer 
CC: Geçer 
CD: Koşullu Geçer 
DC: Koşullu Geçer 
DD: Koşullu Geçer 
FF: Tekrar 

Bahar döneminde diğer önemli tarihler: 

Bahar Dönemi Vize Sınav Tarihleri: 4-5 Mayıs 2013 
Bahar Dönemi Final Sınavı Tarihleri: 1-2 Haziran 2013 

OGRENCI.ANADOLU.EDU.TR NASIL KULLANILIYOR? 

Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi'ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturmunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız! 

Hesabınızın güvenliği için şifreniz, üniversitemizin şifre politikasına uygun olmalıdır. Şifre politikamız hakkında geniş bilgiyi Şifre Değişikliği sayfamızda bulabilirsiniz. 

KLAVYE YÖNETİMİ SINAV TARİHLERİ
 

Öte yandan Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Yöneticiliği Asistanlığı Önlisans Programı Klavye Öğretimi dersi güz dönemi sınav tarihleri de belli oldu. Açıköğretim Fakültesi'nden yapılan açıklamada sınavın 11 Şubat 15 Şubat tarihleri arasında AÖF Bürolarında yapılacağı duyruldu. Klavye Öğretimi dersi alan öğrenciler sınava girecekleri AÖF Bürosuna müracaat ederek sınav tarihiyle ilgili randevu almaları gerekiyor. 

 >Soru ve Cevaplar için tıkla<


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ggh 2 yıl önce

nerde sorular aq.

Misafir Avatar
zarif. @elif ç. 3 yıl önce

1.sınıf edebiyatın pazar günkü sınav soruları yok :(
ama bu haksızlık ya..........kaç gündür bekliyorum....

Misafir Avatar
elif ç. 3 yıl önce

1.sınıf edebiyatın pazar günkü sınav soruları yok :(

Misafir Avatar
mert 3 yıl önce

açıklanan cevap anahtarlarında yanlışlıklar var boşuna kontrol etmeyin

Misafir Avatar
vedat 3 yıl önce

herkese slm arkadaşlar aöfnin amacı ticaret yani ne kadar kalsak onlar için o kadar para kazanmak demek eğitim falan ve ya bir insanın emeği ne zorluklarla okuduğu hiç önemi yok bütünleme hakkımızı da aldılar bu gidişle çoğu öğrenci mecburi okulu bırakacak okumaktan bıktırıyorlar resmen

Misafir Avatar
hancer 3 yıl önce

bu sistem ögrencileri magdur etme sıstemı...insanı okumaktan sogutuyolar resmen..maddi ve manevi zarara ugrayoruz resmen...

Misafir Avatar
işletme 4 3 yıl önce

derse girsen bu üniteler bitme be insaf az vakit çok ayrıntı,bütünleme yok,sınav için 2 saat ilçeden il e gidiyorum sonra izmirde okul ara,çalışıyorum işten geri kalan vaktimi tamamen sınava ayırdım yine zor geldi ne yapalım okumayalımmı,yada iştenmi çıkalım sorular zoru geçtim resmen nasıl kandırırız tarzındaydı

Misafir Avatar
işletme 4 3 yıl önce

derse girsen bu üniteler bitme be insaf az vakit çok ayrıntı,bütünleme yok,sınav için 2 saat ilçeden il e gidiyorum sonra izmirde okul ara,çalışıyorum işten geri kalan vaktimi tamamen sınava ayırdım yine zor geldi ne yapalım okumayalımmı,yada iştenmi çıkalım sorular zoru geçtim resmen nasıl kandırırız tarzındaydı

Sahipsiz Kalan İztuzu Plajı’nı Halk Temizledi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca özelleştirilme kapsamına alındığından itibaren tartışmaların...

Haberi Oku